1. Cinecity
  2. Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki

Dune: Part Two

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki

13+ Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar Şiddet ve Korku Unsurları
Genel Bilgi Fragman
Yönetmen: Denis Villeneuve
Oyuncular: Jason Momoa , Stellan John Skarsgård , Rebecca Ferguson , Javier Bardem , Timothee Hal Chalamet
Tür: Aksiyon , Bilim Kurgu , Dram , Macera
Film Süresi: 166 D.
Yapım Yılı: 2023

Dune Çöl Gezegeni Bölüm İki - Dune 2 filminde, Paul Atreides (Timothée Chalamet) Arrakis gezegeni için mücadeleye devam ediyor ve Fremen halkının liderliğini üstleniyor. Paul, Harkonnen ailesinin saldırısından kurtulduktan sonra, Fremenlerle birlikte yaşamaya başlar. Fremenlerin yardımıyla, Arrakis'in kontrolüne yeniden sahip olmak ve evrenin kaderini değiştirmek için mücadele eder. Paul, Arrakis gezegeninin Fremen halkı tarafından Mesih olarak kabul edilir. Fremen'ler, Paul'ün liderliğinde Arrakis gezegenini özgürleştireceklerine ve galakside eşitlik ve adaleti sağlayacaklarına inanırlar. 2021 Dune Çöl Gezegeni filminin doğrudan devamı niteliğinde olan Dune 2, Frank Herbert'in 1965 yılında yazdığı aynı adlı romanın iki bölümlük uyarlamasının ikincisidir ve kabaca kitabın ikinci yarısını kapsamaktadır. Bu, Villeneuve tarafından yönetilen, senaryosunu Villeneuve, Jon Spaihts ve Eric Roth'un yazdığı, bir Amerikan epik bilim kurgu filmi.  

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda: Timothée Chalamet - Paul Atreides, Zendaya Coleman - Chani, Rebecca Ferguson - Leydi Jessica Atreides, Javier Bardem - Stilgar, Stellan Skarsgård - Baron Vladimir Harkonnen, Jason Momoa - Duncan Idaho, Florence Pugh - Prenses Irulan Corrino, Austin Butler - Feyd-Rautha Harkonnen, Josh Brolin ise Gurney Halleck rolünde bulunuyor.

Filmin sinema biletleri Biletinial'da.

Dune: Çöl Gezegeni Bölüm İki

Haftalık film programlarından, kampanyalardan haberdar olmak, özel gösterimlere davetiye kazanmak için Cinemail'e üye olun.