1. Cinecity
  2. Size Özel
Cinecity Size Özel Salon

SİZE ÖZEL SİNEMA KEYFİ:
"Private Screening"

ING Cinecity Etiler'de seçtiğiniz filmi sadece size ayrılmış bir salonda, sevdikleriniz ve dostlarınızla birlikte izlemenin konforunu yaşayın.

Detaylı Bilgi ve rezervasyon için 0212 352 16 66

Cinecity Kurumlara Özel

cinecity
kurumlara özel

Etkinlikler akılda kalıcı, toplantılar ilham verici olmalı. Cinecity'nin konforlu salonlarında ve dev sinema perdesinde kurumsal toplantılarınızı ve şirket sunumlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

FİRMA TOPLANTILARI

Sinema perdesinde sunumlarınızı gösterebilir, misafirlerinizi sunum öncesi ikramlarla karşılayıp, toplantı sonrası keyifle film izleyebilirsiniz. Size özel salonlarda firma çalışanlarınız ya da müşterilerinizle toplantı yapabilirsiniz.

ÖZEL GÖSTERİMLER

Firma içi personel motivasyon etkinlikleri kapsamında, popcorn ve içecek eşliğinde, size özel salonda özel film gösterimleri düzenleyebilirsiniz.

Cinecity Etiler
0(212) 352 16 66
Cinecity Çocuk Seansı

cinecity
her gün 10:30 çocuk seansı

Çocuklara özel filmler, çocuklara özel reklam kuşağı ile her gün 10:30'da tüm Cinecity'lerde...

Her gün 10:30 Türkçe dublajlı özel seansımızda, en güzel çocuk filmlerini yaşıtlarıyla birlikte, diledikleri gibi seyretmeleri için minik sinemaseverleri sinemalarımızda ağırlıyoruz.Bu seansta reklamlar çocuklara özel seçiliyor ve ses sistemi çocuklara özel olarak ayarlanıyor.

Vizyondaki Çocuk Seansları
Cinecity Etiler
0(212) 352 16 66

Haftalık film programlarından, kampanyalardan haberdar olmak, özel gösterimlere davetiye kazanmak için Cinemail'e üye olun.