1. Cinecity
  2. Kipa
  3. Best Sellers

Best Sellers

Olumsuz Örnek Oluşturabilecek Davranışlar 16+
Genel Bilgi Fragman
Yönetmen: Lina Roessler
Oyuncular: Michael Caine , Aubrey Plaza , Cary Elwes
Tür: Dram , Komedi
Film Süresi: 100 D.
Yapım Yılı: 2021

Best Sellers, babasının butik yayınevini devralan Lucy'nin, zamanında yayınevine ün getirmiş olan ve şimdilerde inzivaya çekilmiş olan yazar Harris Shaw'un sözleşme gereği kendilerine bir kitap borcu olduğunu fark etmesiyle gelişen olayları anlatıyor.

Lucy Stanbridge babasının butik yayınevini devralmış hırslı bir editördür. Çıkardığı gençlik kitapları şirketi batırmanın eşiğine getirdiğinde ise son çare olarak tozlu rafların içinden eski bir sözleşme bulur; yıllar önce şirketi meşhur eden eski yazarları Harris Shaw, yayınevine bir kitap borçludur. İnzivaya çekilmiş, yaşlı, huysuz ve alkolik Harris ile yeni çağın ve teknolojinin tüm pazarlama tekniklerine hakim genç Lucy, uzun, amansız ve cüretkar bir kitap turnesine çıkarlar. Ancak Lucy, şöhretin servet getirmediğinin, Twitter takipçilerinin hiçbir işe yaramadığının ve korumaya çalıştığı mirasın, geçmişin saklayamadığı yalanların küllerinden doğacağının farkına varacaktır.

 

Best Sellers

Haftalık film programlarından, kampanyalardan haberdar olmak, özel gösterimlere davetiye kazanmak için Cinemail'e üye olun.